طراحی و چاپ کاتالوگ رایکا

در حال حاضر صنعت پوشاک بیش از هر چیز متکی بر بازار فروش انبوه است. تولیدات انبوه خواهان بیشتری دارد و نیاز طیف گسترده‌ای از مشتریان را برآورده می‌کند. تولید کنندگان دنیای مد و پوشاک برای هر فصل روندهایی را تعیین می‌کنند که بر اساس آن لباس‌های صنعتی تولید می‌شود. یکی از راه های افزایش فروش استفاده از ژورنال است، مشتری با نگاهی کوتاه  و ورق زدن کاتالوگ میتواند در وقت خود صرفه جویی کند و از طرفی بدون پوشیدن و امتحان کردن تمام لباس ها به سلیقه خود نزدیک تر شود.

وظایف

تهیه کاتالوگ از محصولات زمستانی شامل پلیور، سوییشرت و کاپشن

  • خروجی نهایی

    کاتالوگ

  • خدمات

    عکاسی مدلینک، طراحی کاتالوگ، چاپ کاتالوگ

  • سفارش دهنده

    گروه تولیدی رایکا

عکاسی از محصولات

با توجه به ماهیت پوشاک که مخصوص فصل سرد هستند، تصمیم بر این شد تا عکاسی در فضای باز انجام شود، انتخاب فضای پاییزی و نورپردازی حرفه ای از سوی تیم عکاسی باعث شد تا تصاویری با بالاترین کیفیت و جزئیات تهیه شود. نکته مهم در عکاسی مد و لباس، انتخاب مدل های حرفه ای است، این امر باعث کاهش زمان عکاسی و خروجی بهتری میشود. با توجه به اینکه تمامی محصولات در یک دسته خاص قرار داشتند تمامی عکس ها در یک لوکیشن تهیه شد تا انسجام در ارائه حفظ شود.

طراحی گرید اصلی و صفحه بندی کاتالوگ

پس از اتمام فاز عکاسی و تهیه تصاویر محصولات، نوبت به طراحی گرید اصلی کاتالوگ و صفحه بندی میرسد.در طراحی کاتالوگ های مد و لباس بر خلاف کاتالوگ های صنعتی یا غذایی که محتوای ارائه شد، ترکیبی از تصاویر، متن، جدول و … است و طراح در انتخاب گرید و سبک طراحی انتخاب های بیشتری دارد. محتوا تنها شامل تصاویر با کمی توضیحات متنی است. هدف در این کاتالوگ ها انتقال سریع پیام به مخاطب است.
در طراحی این کاتالوگ تلاش شد تا هویت بصری برند رایکا که نیز توسط استودو سگال طراحی شده حفظ شود. رنگ سازمانی و عناصر بصری برند بصورتی ملموس در گرید اصلی گنجانده شد. استفاده از حاشیه سفید در اطراف هر تصویر به تفکیک صفحات و گردش چشم در هر کادر کمک میکند.

به طراحی نیاز دارید؟

استودیو سگال  به شما کمک می کند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، روابط را رشد داده و تقویت کنید و ما فکر می کنیم که در این زمینه بسیار ماهر هستیم.