طراحی هویت بصری نانوکارت

طراحی لوگو استارت آپ به واسطه ماهیت رسانه ای که از طریق آن ارائه میشود با طراحی سایر لوگو ها تفاوت چشمگیری دارند. اکثر استارت ها در قالب وب سایت یا اپلیکشن با مشتریان خود در ارتباط اند. یکی از مهمترین ویژگی های هر لوگو، قابل تکثیر و ارائه از طریق هر نوع رسانه ای است. .
برای شروع یک استارت آپ موفق نیازی نیست درگیر طراحی لوگو و هویت بصری باشید، جلو بروید، وقتی موفقیت نسبی پیدا کردید میتوانید برای ظاهر آن اقدام های اساسی کنید!
این ایده تقریبا باور تمامی راهنماهای استارت آپ هاست. نمی توان به طور کل آن را غلط تلقی کرد اما با کمی تامل و جستجو در اطراف خود، تعداد کثیری از مشاغل نوپا را می بینیم که به دلیل رعایت این اصل قبل از بزرگ شدن، حالا دیگر نمی توانند در ظاهر برند خود تغییراتی ایجاد کنند. چرا که مخاطب های زیادی پیدا کرده اند که همگی با این کسب و کار به تازگی آشنا شده اند و هنوز آنقدر طول نکشیده که به آن عادت کنند و تغییرات ظاهری آن را به رسمیت بشناسند.

وظایف

طراحی هویت بصری و

  • خروجی نهایی

    لوگو، ست اداری، بروشور تبلیغاتی، کمپین اینستاگرامی

  • خدمات

    طراحی تبلیغاتی، طراحی هویت بصری، طراحی و چاپ بروشور

  • سفارش دهنده

    پیشگامان دامنه فناوری

ایده استارت آپ نانو کارت

“راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق نیازمند صرف هزینه، آشنایی با بازاریابی اینترنتی، تولید محتوای مناسب، دانش استفاده از موتورهای جستجو صرف وقت و هزینه بسیار و… می باشد. نانوکارت راه کاری ساده در قالب یک کارت ویزیت هوشمند دیجیتال بر پایه فناوری کد QR است که می تواند اولین قدم برای شروع یک کسب و کار اینترنتی یا شتاب دهنده ای برای کسب و کارها و وب سایت های موجود باشد.”
این ایده کلی پشت استارت آپ نانوکارت بود. این سرویس میتوانست تنها در طی یک روز یک وب سایت ساده اما با امکانات کافی را برای هر کسب و کاری راه اندازی کند، اما میتوانست در مدت کوتاهی هر نوع خدماتی شامل فروشگاه آنلاین، اپلیکیشن، مدیریت هوشمند شبکه ها اجتماعی و … را در اختیاز شما قرار دهد.

 

کانسپت طراحی لوگو

نانوکارت از ابتدا بر بستر وب ارائه میشد و به صورت یک وب سرویس عمل میکرد، به همین دلیل برای طراحی لوگو به سراغ لوگوتایپ رفتیم تا مخاطب به محض دیدن لوگو آدرس اینترنتی سایت را نیز متوجه شود تا نیاز به توضیحات اضافه در زیر لوگو نباشد، این بهترین سیاست برای کسب و کارهای و طراحی لوگو استارت آپ هایی است که تنها در فضای مجازی حضور دارند. این موضوع درباره بزرگترین برند های اینترنتی مانند گوگل، آمازون، علی بابا، دیجی کالا و … نیز صدق میکند.

استودیو سگال  به شما کمک می کند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، روابط را رشد داده و تقویت کنید و ما فکر می کنیم که در این زمینه بسیار ماهر هستیم.

به طراحی نیاز دارید؟

Back