رایکا

اولین قدم ها برای ایجاد تحول ساختاری در یک کسب و کار با سابقه بسیار مهم و حساس است. همیشه باز طراحی یک برند از طراحی ایجاد آن سخت تر است. قبل از ایده پردازی به مشتری بریفی شامل ده سوال کلیدی ارائه شد تا خواسته ها، بایدها و نباید ها و انتظارات مشخص شود. در پاسخ ده سوال ساده پنج صفحه توضیحات کامل دریافت کردیم. خط مشی کلی برند، توقع ها و چشم انداز ها به خوبی مشخص شده بود.

وظایف

ریبرندینگ گروه تولیدی رایکا برای بازسازی تصویر برند در ذهن مشتری با هدف بهتر شدن.

  • سفارش دهنده

    گروه تولیدی رایکا

کانسپت طراحی لوگو

در طراحی لوگو دو مفهوم بسیار چالش برانگیز است که تجربه طراحی یک برند را تحت تاثیر قرار میدهد؛ اول المان هایی که باید در لوگو دیده شوند ودوم مفاهیمی که میتوان از لوگو برداشت کرد. لوگو به عنوان مهترین عنصر در طراحی هویت بصری، نقش مهمی در شخصیت کلی برند ایفا میکند، این بسیار مهم است تا لوگو با هویت کلی برند همسو باشد.

با نگاهی به برندهای معروف لباس این نکته خود نمایی میکند که مونوگرام و نشان تصویری در این صنعت بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. تصمیم بر این شد تا به سراغ نشان تصویری برویم. نام برند بهترین ایده را برای طراحی لوگو به ما داد؛ “رایکا، پسر محبوب”. ایده کلی از نقاشی های ایرانی الهام گرفته شد و ترکیبی از تاج به همراه شمسه که میتوانست نمادی از مشهد باشد و با کمی تغییرات در ساختار به یک محافظت کننده عالی برای پسر محبوب ایرانی بدل شد.

طراحی هویت سازمانی

طراحی شاپینگ بگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

در حال حاضر صنعت پوشاک بیش از هر چیز متکی بر بازار فروش انبوه است. تولیدات انبوه خواهان بیشتری دارد و نیاز طیف گسترده‌ای از مشتریان را برآورده می‌کند. تولید کنندگان دنیای مد و پوشاک برای هر فصل روندهایی را تعیین می‌کنند که بر اساس آن لباس‌های صنعتی تولید می‌شود. یکی از راه های افزایش فروش استفاده از ژورنال است، مشتری با نگاهی کوتاه و ورق زدن کاتالوگ میتواند در وقت خود صرفه جویی کند و از طرفی بدون پوشیدن و امتحان کردن تمام لباس ها به سلیقه خود نزدیک تر شود.

طراحی بروشرو راهنمای شستشوی لباس

استودیو سگال  به شما کمک می کند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، روابط را رشد داده و تقویت کنید و ما فکر می کنیم که در این زمینه بسیار ماهر هستیم.

به طراحی نیاز دارید؟

Back