ریدیزاین برند گروه تولیدی رایکا

اولین قدم ها برای ایجاد تحول ساختاری در یک کسب و کار با سابقه بسیار مهم و حساس است. همیشه باز طراحی یک برند از طراحی ایجاد آن سخت تر است. قبل از ایده پردازی به مشتری بریفی شامل ده سوال کلیدی ارائه شد تا خواسته ها، بایدها و نباید ها و انتظارات مشخص شود. در پاسخ ده سوال ساده پنج صفحه توضیحات کامل دریافت کردیم. خط مشی کلی برند، توقع ها و چشم انداز ها به خوبی مشخص شده بود.

وظایف

ریبرندینگ گروه تولیدی رایکا برای بازسازی تصویر برند در ذهن مشتری با هدف بهتر شدن.

  • خروجی نهایی

    هویت برند، باز طراحی برند

  • خدمات

    طراحی لوگو، هویت بصری، وب سایت، پکیج فروش آنلاین

  • سفارش دهنده

    گروه تولیدی رایکا

گروه تولیدی رایکا

گروه تولیدی رایکا شروع فعالیت خود در ضمینه پوشاک را از سال 1360 آغاز نموده است. در طی سالهای 85-88 به عنوان صادر کننده نمونه مورد تقدیر واقع شده. بعد از حدود 37 سال فعالیت موفق، این مجموعه به توسعه بازار و برندسازی جدی تر روی می آورند.
اولین قدم برای طراحی لوگو و هویت بصری با مشخص شدن استراتژی برند شروع میشود. بنا بر تعریف فرهنگ فارسی عمید “رایکا” به معنی محبوب و معشوق است که در مورد پسر استفاده می‌شود. از آنجا که محصولات این گروه مردانه و اسپرت می باشند و هماهنگی خوبی بین معنی رایکا و محصولات وجود دارد.

کانسپت طراحی لوگو

در طراحی لوگو دو مفهموم بسیار چالش برانگیز است که تجربه طراحی یک برند را تحت تاثیر قرار میدهد؛ اول المان هایی که باید در لوگو دیده شوند ودوم مفاهیمی که میتوان از لوگو برداشت کرد.

با نگاهی به برندهای معروف لباس این نکته خود نمایی میکند که مونوگرام و نشان تصویری در این صنعت بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. تصمیم بر این شد تا به سراغ نشان تصویری برویم. نام برند بهترین ایده را برای طراحی لوگو به ما داد؛ “رایکا، پسر محبوب”. ایده کلی از نقاشی های  ایرانی الهام گرفته شد و ترکیبی از تاج به همراه شمسه که میتوانست نمادی از مشهد باشد و با کمی تغییرات در ساختار به یک محافظت کننده عالی برای پسر محبوب ایرانی بدل شد.

به طراحی نیاز دارید؟

استودیو سگال  به شما کمک می کند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، روابط را رشد داده و تقویت کنید و ما فکر می کنیم که در این زمینه بسیار ماهر هستیم.