تماس با استودیو سگال
مشهد، بلوار صادقی، صادقی 3
salam[@]studiosegal.com
Tel : +98 936 008 0682
ساعت کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18
پنجشنبه 9 الی 14

گروه تولیدی رایکا

اولین قدم ها برای ایجاد تحول ساختاری در یک کسب و کار با سابقه بسیار مهم و حساس است. همیشه باز طراحی یک برند از طراحی ایجاد آن سخت تر است. قبل از ایده پردازی به مشتری بریفی شامل ده سوال کلیدی ارائه شد تا خواسته ها، بایدها و نباید ها و انتظارات مشخص شود. در پاسخ ده سوال ساده پنج صفحه توضیحات کامل دریافت کردیم. خط مشی کلی برند، توقع ها و چشم انداز ها به خوبی مشخص شده بود.

  • سفارش دهنده

    گروه تولیدی رایکا

  • سال

    1397

کانسپت طراحی لوگو

در طراحی لوگو دو مفهوم بسیار چالش برانگیز است که تجربه طراحی یک برند را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ اول المان‌هایی که باید در لوگو دیده شوند و دوم مفاهیمی که می‌توان از لوگو برداشت کرد. لوگو به عنوان مهترین عنصر در طراحی هویت بصری، نقش مهمی در شخصیت کلی برند ایفا می‌کند، این بسیار مهم است تا لوگو با هویت کلی برند همسو باشد.

با نگاهی به برندهای معروف لباس این نکته خود نمایی می‌کند که مونوگرام و نشان تصویری در این صنعت بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. تصمیم بر این شد تا به سراغ نشان تصویری برویم. نام برند بهترین ایده را برای طراحی لوگو به ما داد؛ “رایکا، پسر محبوب”. ایده کلی از نقاشی های ایرانی الهام گرفته شد و ترکیبی از تاج به همراه شمسه که می‌توانست نمادی از مشهد باشد و با کمی تغییرات در ساختار به یک محافظت کننده عالی برای پسر محبوب ایرانی بدل شد.

طراحی هویت سازمانی

طراحی شاپینگ بگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

در حال حاضر صنعت پوشاک بیش از هر چیز متکی بر بازار فروش انبوه است. تولیدات انبوه خواهان بیشتری دارد و نیاز طیف گسترده‌ای از مشتریان را برآورده می‌کند. تولید کنندگان دنیای مد و پوشاک برای هر فصل روندهایی را تعیین می‌کنند که بر اساس آن لباس‌های صنعتی تولید می‌شود. یکی از راه‌های افزایش فروش استفاده از ژورنال است، مشتری با نگاهی کوتاه و ورق زدن کاتالوگ می‌تواند در وقت خود صرفه جویی کند و از طرفی بدون پوشیدن و امتحان کردن تمام لباس ها به سلیقه خود نزدیک تر شود.

طراحی بروشرو راهنمای شستشوی لباس

به طراحی نیاز دارید؟

استودیو سگال به شما کمک می‌کند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، روابط را رشد داده و تقویت کنید.

سایر پروژه ها

Back