تماس با استودیو سگال
مشهد، بلوار صادقی، صادقی 3
salam[@]studiosegal.com
Tel : +98 936 008 0682
ساعت کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18
پنجشنبه 9 الی 14

Rocco Chocolate

همه عاشق شکلات هستند!

شکلات نه تنها باید از عطر و طعم خوبی برخوردار باشد، بلکه باید از نظر ظاهری در یک بسته بندی چشم نواز ارائه شده باشد. طراحی بسته بندی شکلات می‌تواند ارزش بی نظیری را برای محصول ایجاد کند.

حتی اگر همه بدانند که چه لذتی در جعبه شکلات وجود دارد، باز هم بسته بندی نقش مهمی در جذب خریداران دارد. مصرف کنندگان وقتی به یک بسته بندی با کیفیت چه از نظر طراحی که از نظر چاپ و متریال مواجه میشوند به خرید آن ترغیب می‌گردند.

  • سفارش دهنده

    Rocco

  • سال

    1398

مخاطبین و چالش های طراحی بسته بندی

وظیفه ما طراحی بسته بندی شکلات های کلاس اقتصادی میان رده بود، چالشی که ما با آن روبرو بودیم در محاصره نسل جوان قرار داشت، نسلی که عاشق شکلات هستند و سلایق و دیدگاهشان مدام در حال به روز شدن است.

علی رغم اینکه تلاش میکردیم با مزاج این نسل همخوانی پیدا کنیم باید سعی میکردیم تا از هویت برند Rocco نیز فاصله نگیریم و مطمئن میشدیم این برند در بین برند های معتبر که در طول سالها در ذهن مخاطبین جای داشتند حرفی برای گفتن داشته باشد و بتواند محصولات خود را در نهایت به فروش برساند.

کانسپ طراحی بسته بندی مبتنی بر یک ترکیب ماندگار است. شکلات های Rocco مانند یک نقاشی هنرمندانه هستند: آنها با دقت شکلات ها را بر اساس دستورالعمل خاصی تهیه میکنند و آن را با طعم های دلپذیر دیگری ترکیب می کنند. شکلات تمرکز اصلی یک ترکیب زنده است. همین موضع ایده اصلی تصویرسازی ها روی بسته بندی بود” روند تولید شکلات”

نقش تصویرسازی در طراحی بسته بندی شکلات

هنگام طراحی یک بسته، پس از تعیین پارامترهای فنی و ساختاری آن، زمان آن میرسد تا در مورد طراحی بصری آن تصمیم گیری شود.

در این مرحله، شناسایی مناسب ترین سبک بصری برای نمایش پیام برند، برقراری ارتباط با مصرف کننده و جلب توجه او، مهم است. در حالی که بسیاری از ترند های محبوب در طراحی بسته بندی شکلات، به سمت مینیمالیسم، ظرافت در طراحی و سادگی گرایش پیدا می کنند، استفاده از تصویرسازی در طراحی همچنان خود نمایی میکند و همچنان قدرت جذب مخاطب بالایی دارد.

به طراحی نیاز دارید؟

استودیو سگال به شما کمک می‌کند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، روابط را رشد داده و تقویت کنید.

سایر پروژه ها

Back